Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2009, 19:30   #9
Ouzaru
 
Ouzaru's Avatar
 
Reputacja: 1 Ouzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumny
Sesja wydaje się być klimatem zbliżona do "Stosów" Huanga, więc się wstępnie zgłaszam. Moja postać by była pogańską wiedźmą, jeśli taka koncepcja by Ci oczywiście pasowała. Mam tutaj na myśli - zielarka, medyczka, położna, kobieta mądra i powszechnie szanowana za swą wiedzę, osoba do której ludzie przychodzą, gdy mają jakiś problem (taki pierwszy psycholog). Stara się pomagać we wszystkim, tłumaczyć, dzieli się wiedzą. Rozwiązuje wiele problemów - od nieurodzaju na polach, po wysypkę czy kłopoty w łożu małżeńskim. Żeby nie było, że wzięłam to sobie z kosmosu, wrzucam linka, gdzie Wikipedia bardzo ładnie wyjaśnia termin wiedźmy.
Wiedźma – Wikipedia, wolna encyklopedia
Co do jakiegoś kodeksu moralnego i zasad, byłoby to wzorowane na dzisiejszych Wiccanach. I tutaj kolejny link, MG, byś mógł zerknąć na etykę mojej wiary.
Wicca – Wikipedia, wolna encyklopedia

Czy taka bohaterka by Ci pasowała? Jeśli nie, nie ma sensu, bym pisała kartę, bo może będzie się to mijać z Twoją wizją i założeniami sesji.
 
__________________
Jestem tu po to, żeby grać i miło spędzać czas – jeśli chcesz się kłócić, to zapraszam pod blok; tam z pewnością znajdziesz łysych gentlemanów w dresach, którzy z Tobą podyskutują. A potem zbieraj pieniążki na protezę :).
Ouzaru jest offline