Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2009, 10:45   #3
Ouzaru
 
Ouzaru's Avatar
 
Reputacja: 1 Ouzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumny
Nie chcę, żeby Gracze marnowali "punkty" na coś, co nie będzie im potrzebne, kiedy mogliby to przeznaczyć na podniesienie konkretnych umiejętności Stąd tak ważna jest koncepcja postaci, a więc:

jest solos BARDZO ciężkiego wsparcia (taka drugoplanowa postać), który się będzie przewijać w sesji w razie kłopotów; prywatny detektyw (ex-gliniarz, tu się zgodziłam na taką a nie inną profesję właśnie ze względu na koncepcję postaci i dopasowanie do scenariusza) i pracownik Cytadeli.
 
__________________
Jestem tu po to, żeby grać i miło spędzać czas – jeśli chcesz się kłócić, to zapraszam pod blok; tam z pewnością znajdziesz łysych gentlemanów w dresach, którzy z Tobą podyskutują. A potem zbieraj pieniążki na protezę :).
Ouzaru jest offline