Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2009, 17:28   #1
Whiter
 
Whiter's Avatar
 
Reputacja: 1 Whiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnieWhiter jest jak niezastąpione światło przewodnie
[DDO] Dungeons & Dragon Online

Ostatnio przeglądałem dział Tawerny w poszukiwaniu tej gry, lecz tematu o niej nie znalazłem. Postanowiłem poszperać w internecie(10 min.), i z pomocą wujka Google dowiedziałem się czegoś o tej że grze.

Gra podobno na starcie była w pełni płatna, lecz z brakiem ludzi postanowili robić "upusty" czyli wprowadzili coś na styl vip store, i udostępnili grę dla graczy, którzy nie chcieli za nią płacić.

Powiem teraz trochę o samej grze, a resztę będziecie sobie mogli doczytać w linkach które wkleję poniżej.

Przy zakładaniu postaci mamy wybór trzech ścieżek. Wojowniczej, specjalistycznej i magicznej.
-W wojowniczej możemy założyć sobie Wojownika, Paladyna, Barbarzyńce i Mnicha (Mnich jest do wykupienia :/ )
-W specjalistycznej Łotrzyk, Bard i Łowca
-W magicznej jest Mag, Zaklinacz, Kapłan i "Favored Soul" (FS do wykupienia)

Każda klasa ma swoje własne trzy drogi rozwoju które wybieramy na starcie. Istnieje czwarta opcja czyli "Do wszystkiego, do niczego." Każda droga modyfikuje nam odpowiednio statystyki. Z ras dostępnych możemy wybrać Człowieka, Elfa, Niziołka, Krasnoluda. Z ras które możemy wykupić, możemy grać jeszcze Drowem i Warforget.

Doświadczenie zdobywamy poprzez wykonywanie zadań, które najczęściej mają na celu eksploracje podziemi. Po resztą co będę smęcił, tutaj jest wszystko napisane czarno na białym.

Home | Dungeons & Dragons Online - Oficjalna strona gry.
Polski Portal D&D Online -Polski portal poświęcony grze.

Gdyby ktoś zapragnął zagrać w tą uroczą grę, zapraszam na serwer Khyber. Nick mojej postaci to Bakly.


Zapraszam i życzę miłej gry !
 
__________________
"Znaj siebie i znaj przeciwnika, a możesz stoczyć 100 bitew nie odnosząc porażki"
Sztuka Wojny
Whiter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem