Wątek: Dziwna sesja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2009, 00:28   #1
Morfidiusz
 
Morfidiusz's Avatar
 
Reputacja: 1 Morfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwu
Dziwna sesja

Witam wszystkich!

Borykam się z pewnym problemem.
Mam pomysł na dość nietypową sesję. Sesję w której gracze będą graczami a zarazem MG...

W założeniu będzie to sesja otwarta, gdzie każdy będzie kierował losami bohatera opowieści (tzw. łańcuszek zdarzeń). Każdy będzie kreował tego samego bohatera wg własnego uznania i fantazji bez jakichkolwiek ograniczeń.

Reasumując:
To nie będzie typowa sesja, a raczej projekt twórczy, do którego każdy może coś dorzucić.
Gdzie w pierwszym poście będą zamieszczone zasady, a następnie pierwsze ogniwo łańcuszka...

Próbowałem samodzielnie sklasyfikować owy projekt, znaleźć dla niego odpowiednie miejsce, jednak próby moje zakończyły się fiaskiem.
W jakim dziale coś tak fikuśnego mogę zakotwiczyć??

Proszę o radę.

Morf
 
__________________
"Nasza jest ziemia uwiązana milczeniem; nasz jest czas, gdy prawda pozostaje niewypowiedziana."
Morfidiusz jest offline