Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2009, 11:35   #5
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
ad.1 może być darmowe, jak wspomniałem to jest tylko prolog, po prologu gracze staną się wampirami - pełnoprawnymi... co do mocy - z tegoż powodu wolałbym, żebyście nie posiadali jako ghule dyscyplin.

ad.2
Mogę przyjąć, iż ghul ma zwiększoną siłę i w sumie ma to sens. Jako, że dyscypliny dojdą z czasem to ghul może mieć dodatkową kropę do siły gratis na czas bycia ghulem

ad.3 daj mi koncept tego na pw i zobaczymy, jeśli będzie to coś sensownego to nie widzę przeszkód w postaciach kombinowanych ( co może zaowocować plusem jak już wąpierzami się staniecie.)

p.s. wampir - gramy wampira :P tyle, że ja zawsze world of darkness brałem i biorę za "trylogię" - wampiry, wilkołaki mumie i inni magowie. Dlatego należy się spodziewać, iż spotkacie wilkołaki z podręcznika do niego , które to będę was traktować jako sługi żmija :>
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline