Wątek: Dziwna sesja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2009, 16:33   #8
Morfidiusz
 
Morfidiusz's Avatar
 
Reputacja: 1 Morfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwuMorfidiusz jest godny podziwu
Dzięki Koleżanki.

Nie dokładnie to mam wyglądać jak Twoje sesje Ouzaru, gdyż projekt, który zamierzam przedstawić ma być KREOWANY przez gracza -MG. Polegać to ma czymś takim.
Ja wysyłam pierwszego posta (tu już zdradzam moje chore wizje ) w którym opisuje np. wydarzenie z historii królestwa - ślub jedynej królewskiej córki. Oczywiście historia, jak najbardziej, ma przypominać kreowanego jako MG posta (opisy, postacie etc.) kiedy dochodzi do finałowego aktu...przylatuje smok, który połyka księżniczkę....

Tak kończymy posta.
Następnie Ty, podtrzymujesz akcje a mianowicie: połknięta księżniczka ocknęła się w brzuchu bestii, gdzie spotyka małego chochlika. Owa istotka została przypadkowo połknięta kiedy smok...etc.
Twój post kończy się np. kiedy Szewczyk Dratewka zabija smoka i ratuje Księżniczkę...
Kolejna osoba podchwytuje wątek i opisuje kolejny bieg wydarzeń, następna kolejny, i tak dalej i tak dalej.
Tak wiec widzisz czegoś takiego nie było i MG jest tu zbyteczny.
Jest jedna zasada: ZACHOWUJEMY CIĄGŁOŚĆ PRZYGÓD BOHATERA.
Im wizje będą bardziej kreatywne - tym zabawa będzie lepsza.

Więc po wytłumaczeniu kilku zasad zwieńczonym postem startowym zaczynamy zabawę.
Nie potrzeba tu niczyich deklaracji - dlatego mam opory przed puszczeniem projektu jako normalną rekrutkę. Uwierz mi Redone, iż długo zastanawiam się nad puszczeniem sesji w dziale rekrutacja. Ale dzięki bardzo za pierwsze Twoje zdanie - na pewno skorzystam z tej rady.
Chociaż szczerze to chyba najłatwiejszy pomysł rozpoczęcia owego projektu...zawiązać sesje w rekrutce i przenieść potem do normalnych.

Pozdrawiam

Morf
 
__________________
"Nasza jest ziemia uwiązana milczeniem; nasz jest czas, gdy prawda pozostaje niewypowiedziana."
Morfidiusz jest offline