Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2009, 10:33   #4
Makuleke
 
Makuleke's Avatar
 
Reputacja: 1 Makuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znany


Itami Shirokyoru, nazywany też Ikken (Jedno Ostrze), wygląda na trzydzieści-kilka lat, i widać, że w swoim życiu doświadczył już wiele. Mówią o tym przede wszystkim blizny na jego ciele - szczególnie dwie znaczące lewą część jego twarzy - pod okiem i od podbródka do ucha. Szramy te stara się maskować zarostem, który jedna na niewiele się zdaje, a w połączeniu z niedbale uczesanymi włosami sprawia raczej wrażenie, że Shriokyoru jest człowiekiem lekkiego ducha. Mimo to jednak już na pierwszy rzut oka widać, że jest on również bardzo opanowany i pewny siebie - świadczy o tym czujne, choć jakby nieco zaspane spojrzenie i nieodgadniony, ni to drwiący ni to zacięty wyraz twarzy.
Jego przydomek - Zgubione, albo też Jedno Ostrze bierze się stąd, że Shirokyoru nie nosi kompletnego daisho. Co się stało z brakującym wakizashi - tego nikt nie wie na pewno. Od ludzi, którzy mieli z nim do czynienia i nieco go poznali można usłyszeć różne historie. Jedni mówią, że jego miecz pękł w walce z jakimś niezwykle silnym przeciwnikiem, albo też że zgubił go, walcząc z grupą przeciwników gdzieś w górach, niektórzy mówią nawet, że sprzedał swoje ostrze i nigdy nie dane mu było go odzyskać.
Ogólnie, o przeszłości Shirokyoru wiadomo niewiele - nie zyskał on nigdy wielkiej sławy, choć ktoś pochodzący z północnych rejonów Honshu mógłby kojarzyć jego nazwisko z kilkoma wydarzeniami sprzed czterech - pięciu lat. Ponadto można usłyszeć, że nosi na plecach misterny tatuaż przedstawiający jakąś morską bestię, ale na dobrą sprawę nikt tego tatuażu nie widział.

Ikken ubiera się w proste, pozbawione szczególnych zdobień kimona, najczęściej w kolorze jasnej szarości, co w dziwny sposób łączy się z jego imieniem, które oznacza dosłownie rozróżnienie między czernią i bielą.


To tyle na temat mojej postaci, reszta wyjdzie (bądź nie) w trakcie gry. Chciałbym jeszcze przywitać się ze wszystkimi i życzyć nam jak najprzyjemniejszej gry pod jak najłaskawszymi promieniami Pani Słońce

EDIT:
Przepraszam za pomyłkę, oczywiście Mizuki ma rację. Moja wiedza niestety nie jest zbyt mocno ugruntowana i pisząc w pośpiechu napisałem herezję. Mam nadzieję, że więcej czegoś takiego nie strzelę
 

Ostatnio edytowane przez Makuleke : 06-12-2009 o 10:34. Powód: poprawki doktrynalne ;P
Makuleke jest offline