Wątek: Nieuklękły
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2009, 15:29   #4
Ouzaru
 
Ouzaru's Avatar
 
Reputacja: 1 Ouzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumny
To ja może napiszę, co wg mnie należałoby poprawić?
Za długie zdania i za dużo przecinków, niektóre są zupełnie niepotrzebne. Warto by było też dodać więcej akapitów, żeby każdy opis był jakoś od siebie oddzielony. Proponuję też zwrócić uwagę na to, jak przechodzisz ze zdania do zdania, bo chwilami jakbyś gubił wątek?

To tylko uwagi od strony technicznej. W każdym razie co do reszty nie mam zastrzeżeń, dlatego powinieneś jedynie popracować nad formą, a całość będzie naprawdę obiecująca Nie zniechęcaj się, trening czyni mistrza!

Sama piszę opowiadania i wiem, że bywa ciężko. Dlatego czasami dobrze, jak ktoś postronny wytknie kilka błędów, wyjaśni i podpowie, jak powinno to wyglądać


Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia,
Ouzi
 
__________________
Jestem tu po to, żeby grać i miło spędzać czas – jeśli chcesz się kłócić, to zapraszam pod blok; tam z pewnością znajdziesz łysych gentlemanów w dresach, którzy z Tobą podyskutują. A potem zbieraj pieniążki na protezę :).
Ouzaru jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem