Wątek: Nieuklękły
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2009, 16:03   #6
Ouzaru
 
Ouzaru's Avatar
 
Reputacja: 1 Ouzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumny
Jak uważasz, to były tylko moje odczucia względem tekstu, który czytałam Może to kwestia tego, że często robię korektę przecinków u Serge'a i jestem już mocno wyczulona na tym punkcie Dla mnie to było po prostu trochę... męczące, gdy pojawiały się one tam, gdzie nie powinno ich być

Co do gubienia wątku - chodziło mi właśnie o te zbyt długie i zawiłe zdania. Im są dłuższe, tym trudniej się połapać, o czym chciał napisać autor i na co zwrócić uwagę. Nie każdemu się to dobrze czyta i musisz brać poprawkę także na takie proste blondynki - jak ja

To co sam opisujesz i widzisz, czytelnik nie zawsze odbiera tak samo. Ale nie będę się czepiać, skoro to jest Twój własny styl i taki efekt chciałeś osiągnąć. Bo odnośnie reszty - jak już wspomniałam - nie mam żadnych zastrzeżeń


Pozdrawiam,
Ouzi
 
__________________
Jestem tu po to, żeby grać i miło spędzać czas – jeśli chcesz się kłócić, to zapraszam pod blok; tam z pewnością znajdziesz łysych gentlemanów w dresach, którzy z Tobą podyskutują. A potem zbieraj pieniążki na protezę :).
Ouzaru jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem