Wątek: Nieuklękły
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2009, 17:03   #6
Ouzaru

Ouzaru's Avatar

Reputacja: 119 Ouzaru wkrótce będzie znanyOuzaru wkrótce będzie znanyOuzaru wkrótce będzie znanyOuzaru wkrótce będzie znanyOuzaru wkrótce będzie znanyOuzaru wkrótce będzie znanyOuzaru wkrótce będzie znanyOuzaru wkrótce będzie znanyOuzaru wkrótce będzie znanyOuzaru wkrótce będzie znanyOuzaru wkrótce będzie znany
Jak uważasz, to były tylko moje odczucia względem tekstu, który czytałam Może to kwestia tego, że często robię korektę przecinków u Serge'a i jestem już mocno wyczulona na tym punkcie Dla mnie to było po prostu trochę... męczące, gdy pojawiały się one tam, gdzie nie powinno ich być

Co do gubienia wątku - chodziło mi właśnie o te zbyt długie i zawiłe zdania. Im są dłuższe, tym trudniej się połapać, o czym chciał napisać autor i na co zwrócić uwagę. Nie każdemu się to dobrze czyta i musisz brać poprawkę także na takie proste blondynki - jak ja

To co sam opisujesz i widzisz, czytelnik nie zawsze odbiera tak samo. Ale nie będę się czepiać, skoro to jest Twój własny styl i taki efekt chciałeś osiągnąć. Bo odnośnie reszty - jak już wspomniałam - nie mam żadnych zastrzeżeń

Pozdrawiam,
Ouzi

Jestem tu po to, żeby grać i miło spędzać czas – jeśli chcesz się kłócić, to zapraszam pod blok; tam z pewnością znajdziesz łysych gentlemanów w dresach, którzy z Tobą podyskutują. A potem zbieraj pieniążki na protezę :).
Ouzaru jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem