Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2009, 01:09   #4
Serge
 
Serge's Avatar
 
Reputacja: 1 Serge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputacjęSerge ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ouzaru Zobacz post
Mike:

- W Old Chicago mieszkam niecałe 2 miesiące, więc nie posiadam wielu kontaktów. Mam dziewczynę – jeśli to nie za dużo powiedziane po paru tygodniach - na mieście. Nazywa się Silly i jak co druga ładna dziewczyna tutaj, jest kelnerką w jednym z night-club'ów. Nie wiem o niej zbyt wiele, ale już parę razy mi pomogła, więc chyba mogę na nią liczyć. No i to ona dała mi namiary na tego netrunnera, kiedy szukałem miejsca, żeby się zaczepić w OCity. Hash pomógł mi wyszukać tanie lokum, ale nic w sumie o nim nie wiem. Jak coś będę potrzebował, to się do niego zwrócę, Silly zapewniała mnie, że to sprawdzony koleś.
Czezwy, postać Mike'a Voltair'a znajduje się w poście Ouzi, a powyżej masz dowód. Po prostu nasza MG napisała jedynie jego imię, co mogło oczywiście kogoś zmylić . A Mirco (nie Micro), to NPC, niemiecki handlarz bronią, który jest kontaktem Travisa i z tego co widzę nie tylko jego .

Pozdrawiam!
 
__________________
Non fui, fui. Non sum, non curo.
Serge jest offline