Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2009, 22:25   #7
Ouzaru
 
Ouzaru's Avatar
 
Reputacja: 1 Ouzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumnyOuzaru ma z czego być dumny
Witam wszystkich Graczy i Obserwatorów!

Po wielu bólach związanych z poskromieniem panelu - sesja w końcu ruszyła! Na początku wchodzi czterech bohaterów, postacie Serge'a, merilla, Zaaka, Aschaara i jeśli ktoś chce, może sobie pisać jakieś poboczne wątki. Płomiennołuski właściwie jest w połowie wprowadzony do sesji, wystarczy, że w końcu dotrze do tej knajpki

Odnośnie stylu pisania, nie będę wydziwiać. Piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego, z zachowaniem wszelkich zasad ortografii i gramatyki (w tym interpunkcji!) języka polskiego.

Posty nie muszą być esejami, ale tak ok. 1 A4 to chyba nie będzie dla nikogo problemem?

Czego wymagam?
1) Inicjatywy. Wspólnie ze mną tworzycie to miasto oraz atmosferę, nie zapominajcie o tym. Jakieś poboczne wątki są mile widziane i będą nagradzane.
2) Interakcji z innymi Graczami i NPCami. Proszę, by każdy Gracz podał swój numer GG, aby łatwiej Wam było prowadzić dialogi.
3) Przemyślanych decyzji i postów, które będą współtworzyć klimat Old Chicago.
4) (W miarę możliwości) dotrzymywania terminów i informowanie mnie, kiedy ktoś nie może odpisać. Zgłoszone nieobecności będą usprawiedliwiane. Dwie niezgłoszone i będziemy musieli się pożegnać...

Będzie to storytelling - im lepiej piszecie (nie chodzi mi tu o długość posta, tylko o przykładanie się do gry), tym lepiej się będzie Waszym bohaterom powodzić. Mechanika jest mi potrzebna jedynie po to, bym nie musiała kilka razy przeglądać Waszych kart w poszukiwaniu umiejętności i stopnia zaawansowania. Także ilość punktów w Znajomości półświatka miała wpływ na to, ile w tej chwili macie kontaktów...

Czas na odpowiedź - godzina 0, wtorek 15.12.2009.

I chyba tyle słowem wstępu? Wszelkie pytania tutaj bądź na GG. Czasami mój komunikator jest wyłączony, ale można zawsze zostawić wiadomość Serge'owi.

Przepraszam za ten chaos, mam nadzieję, że to co najważniejsze jest jednak widoczne.
Pozdrawiam Was serdecznie, moje kochane Pionki i życzę wybuchowej gry nam wszystkim!

Całuski i mocne przytulaki

Ouzi (Wasza przyjacielska MG z sąsiedztwa ).


EDIT!

Wiedziałam, że o czymś zapomnę! Dziękuję Ci, Zaak, że mi przypomniałeś

Prosiłabym, aby szerokość awatarów Waszych postaci nie przekraczała 200 pikseli. Dziękuję
 
__________________
Jestem tu po to, żeby grać i miło spędzać czas – jeśli chcesz się kłócić, to zapraszam pod blok; tam z pewnością znajdziesz łysych gentlemanów w dresach, którzy z Tobą podyskutują. A potem zbieraj pieniążki na protezę :).

Ostatnio edytowane przez Ouzaru : 10-12-2009 o 22:30. Powód: Skleroza nie boli, tylko trzeba się nachodzić, przez co bywa upierdliwa...
Ouzaru jest offline