Wątek: Scion?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2009, 12:24   #7
Token
 
Token's Avatar
 
Reputacja: 1 Token ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumny
Po wynikach ankiety widzę, że warto zabrać się za sesję. Mimo więc, że nie za dzień albo dwa, ale rekrutacja pojawi się na pewno. Co nie ukrywam, bardzo mnie cieszy.

Druga sprawa. Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania osób, które chciałyby dowiedzieć się czegokolwiek o systemie. Wszystko co wymaga wyjaśnienia można zamieszczać tutaj, bądź wysyłać do mnie poprzez PW lub GG (w profilu). Wiadomo - sylwester, święta, więc dostępny za często nie będę, zawsze można jednak próbować.

Tym bardziej, że planuję w przygodzie skorzystać z posiadanych przeze mnie dodatków. Innymi słowy do sześciu panteonów z podstawki dodać też celtycki i chiński. Nie dysponuje tym opisującym hinduski, ale gdyby ktoś miał ochotę oraz posiada materiały. Po omówieniu szczegółów, na pewno nie będę stwarzał problemów. Oczywiście nic na siłę.

Tyle z mojej strony i raz jeszcze zachęcam do dodawania swoich opinii w temacie oraz głosowania.
 
__________________
And then ...
Token jest offline