Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2009, 19:18   #8
Kirholm
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
-Ha! Wyborny dowcip! - krzyknął lekko stłumionym głosem Albrecht. Splunął ostentacyjnie na brukowane podłoże i poprawił kołyszący się u pasa miecz. Sam nie wiedział czemu nie ruszył za szpiegami i nie upuścił z nich krwi. - Nie zgadzam się. Jestem prostym rycerzem i nie wyruszyłem tu po świecidełka i tytuły. Wszystko wydaje się być jaśniejsze. Czesi na Śląsku gaworzyli wiele, jakoby Kościół manipulował krzyżowcami w celu zdobycia olbrzymich skarbów. Z całym szacunkiem dla głowy Kościoła, ale nie sądzę by Bóg Ojciec odpuścił mi me grzechy za napchanie mieszka złotem. Jeżeli chcecie pakować się w te interesy to ruszcie na tę misję. Ja wybieram się razem z innymi wojami na bitwę, nie na szczurze podchody. Ad rem, nie zamierzam uczestniczyć w tym przedziwnym przedsięwzięciu.
Kiedy skończył spojrzał po rycerzach, miał nadzieję, że poprą jego myśli.
 
Kirholm jest offline