Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2009, 20:20   #2
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
Hmm... Stalker, sesja może być ciekawa, ale nie jestem pewien, czy chcę wziąć udział, zadam parę pytań.
Akcja będzie się toczyć na terenie Stalkerów (Prypeć, Magazyny Wojskowe, Wysypisko, Kordon, Bagna), czy może na innych terenach, w kompletnie innych częściach Czarnobylu?
Mniej/więcej w jakich czasach dzieje się to wszystko? Przed CS, po CoP czy gdzie?
Jakieś szczególne uwarunkowania na temat frakcji? Mogę być Powinnościowcem?
I ostatnie, jaki dokładniej poziom zaawansowania postaci? "Początkujący Stalker", może być albo zielonym kotem, co właśnie wszedł do strefy, gościem, który zdołał wystrzelić parę magazynków w dziki albo szczęściarzem, któremu dane już było skosztować powinności u Powinności, dostając AK-47.
 
Ghoster jest offline