Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2009, 18:55   #24
Efcia
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 1 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lunar Zobacz post
A co do warsztatów. Ja jestem za samymi sesjami, a nie warsztatami.
To załóż rekrutację. Zaproś do nie niej ludzi, którzy nie znają systemu. Masz do tego prawo i My nie zamierzmy Ci tego zabraniać.


To co dla kogo jest klasyką, to już jego sprawa.

W w/w pozycjach o wampirach "rozmnażają" się one jednak inaczej niż jest to w systemie Wampir: Maskarada. To po pierwsze.

A po drugie. Jakoś nie uważam, żeby niezbędna do gry i wyobrażaniu sobie, rozumieniu czy też postrzeganiu poszczególnych ras ze Świata Mroku, była jakakolwiek lektura traktująca o tych istotach z naszego świata.

Ja z powieścią Rice spotkałam się dużo później niż z grą Wampir:Maskarada. I broniłam się jak mogłam przed utworami tej pani. A gdy już obejrzałam film poczułam po nim wielki niesmak tylko.
I od tej pory staram się aby moje wampiry były zupełnym przeciwieństwem tego co Rice prezentuje.
Dlatego uważam, że trzeba wyrzucić te książki w diabły.
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny
Efcia jest offline