Wątek: Mrokopedia?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2009, 19:09   #8
Lunar
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumny
Dobrze. Założyłem wczoraj Mrokopedię, która głównie miałaby być przeznaczona staremu Światowi Mroku.
Oto ona
Mrokopedia Wiki

męczyłem się nieco z layoutem, wyglądał on różnie.. było dużo czerwieni, fioletu, mieszanin, ale popoprawiałem w kierunku, który obrałem na początku - wyeliminowanie kolorów i doprowadzenie do ponurego, ale i spokojnego, stonowanego klimatu szarości WoDa

od niechcenia są zrobione dwa artykuły raczej testujące barwy, mechanizmy i ułożenie wiki, kształty etc.

Tak klimat chciałem osiągnąć Camarilla – Mrokopedia Wiki
lecz czarne tło uniemożliwia wykorzystywanie kropek (kropek popularnych w mechanice woda) tak jak jest to na white wolf wiki przy opisie mocy http://whitewolf.wikia.com/wiki/Celerity_(VTM)

po prostu czarnej kropki na czarnym tle nie widać i co z tym zrobić? Czy Mrokopedia mogłaby prosperować z jasnym tłem? Jakimże wtedy?

wciąż mam kilka problemów i dylematów, z którymi nie potrafię sobie poradzić

tylko od wsparcia ludzi zależy, czy ta wiki ruszy i spełni swoje zadanie. Będzie można wreszcie znaleźć informacje a la pamcia oraz z wilkołaka, maga i innych gier
Wiem, że ludzie lubią czytać, poznawać, tłumaczyć ale zwykle nie mają gdzie wszystkiego podziać. Taka wiki mogłaby w końcu posłużyć za rzetelny bank informacji.

no i.. tyle; whatever
 
Lunar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem