Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2009, 20:54   #1
Thingol
 
Reputacja: 1 Thingol nie jest za bardzo znany
[Śródziemie] "A kto to jest hobbit?"

Zwykły, chylący się ku końcowi dzień na wiosce, chłopi po cały dniu pracy przesiadują w karczmie pijąc kolejne kufle chrzczonego piwa. Gruby barman nie wyglądał przyjaźnie, kilkudniowy zarost na twarzy, tłuste kępki wypadających włosów na głowie, brudny fartuch. Jednak w gospodzie było dość przyjemnie, ogień w kominku ogrzewał dość spore pomieszczenie, zimowy wiatr nie miał tu wstępu. Siedzieliście spokojnie jedząc kolację i popijając ją piwem, gdy do karczmy wszedł wysoki, chudy mężczyzna, był dobrze ubrany a u jego boku tkwiła cienka szpada. Rozejrzał się uważnie dookoła, na chłopów nie zwracał uwagi, jednak wam, obcym przybyszom, przypatrywał się trochę dłużej. Wreszcie odezwał się donośnym głosem.
- Cisza kmiecie! - chłopi ucichli, nawet karczmarz przestał nalewać piwo do kufla - Jak się domyślacie, jestem posłem władającego nad tymi ziemiami Księcia Fryderyka. - wszedł w głąb gospody aby wszyscy go usłyszeli - Jaśnie panujący nad nami Książe zwołuje nabór na ludzi, którzy chcą zarobić trochę grosza i jednocześnie nie boją się... różnych niebezpieczeństw. - dokończył - Wszyscy chętni mają stawić się jutro w południe do zamku. - zakończył i szybkim krokiem wyszedł z karczmy...

Witam wszystkich zainteresowanych
Nie widziałem jeszcze na forum sesji w Śródziemiu i mam nadzieję, że znajdzie się kilku chętnych graczy. Szukam około 4-6 zainteresowanych, jest to moja pierwsza sesja na tym forum, jednakże prowadziłem już kilka sesji w rzeczywistości i na innych forach. Teraz trochę mechaniki:
Gramy w Śródziemiu, czyli systemie opartym na Hobbicie i Władcy Pierścieni, akcja naszej sesji ma miejsce na początku 3 ery, czyli wtedy kiedy Bilbo wyruszył wraz z krasnoludami i Gandalfem na przygodę swojego życia. Nie wykluczone że zetkniecie się z którąś z postaci Tolkiena, wszystko będzie zależeć od was ponieważ choć mam przygotowany scenariusz to czy odejmiecie się go, czy może będziecie chcieli zrobić coś innego zależeć będzie tylko i wyłącznie od was. Karta postaci musi być pełna, ze wszystkimi atrybutami, umiejętnościami 1 i 2 rzędnymi, oraz z imieniem i nazwiskiem bohatera oraz jego rasą i co najważniejsze historią. Macie prawo wybrać dowolną rasę i profesję, poza rasami Mordoru. Bardzo proszę o wypełnianie karty uczciwie, ponieważ nie oszukujecie mnie tylko graczy, którzy będą z wami w drużynie. Jeżeli ktoś nie wiedziały jak zrobić kartę nie się zgłosi do mnie, chętnie pomogę Rekrutacja będzie trwała do 30.12.2009 r., karty proszę wysyłać na e-mail: bennycp@interia.pl, w razie problemów moje gg: 3193101
 
Thingol jest offline