Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2009, 23:58   #3
veross
 
Reputacja: 1 veross nie jest za bardzo znany
Dla oczekujacych wiecej, zgodnie z zyczeniem:
- ilu graczy jest mu potrzebnych;
1 druzyna 2-4 graczy
- jakie są preferowane rasy, profesje czy ekwipunek
gramy soba - wazne jest tylko to co macie w glowie! nie interesuje mnie wyglad ani historia ani ekwipunek.
- w jakim okresie historycznym będzie działa się przygoda;
koniec XIXw, poczatek XXw USA
- warunki przyjęcia do sesji (może być to szybkość zgłoszenia – wpis w rekrutację lub PW do MG, przesłania karty, dopracowanie bohatera, ciekawy pomysł na postać itp.)
PM z imionami
- sposób prowadzenia sesji (czy kostki przed monitorem, czy storytelling - czyli swobodne snucie opowieści, czy inny twór, który powinien być podany);
storytelling
- dodatkowe informacje dotyczące sesji, które mogą być istotne dla jej prowadzenia
brak
- jaka jest wymagana znajomość systemu (w jakim stopniu trzeba znać świat gry i mechanikę systemu);
ogolna, MG bedzie kreowal szczegoly, swiat mozna zaczerpnac z Cthulhu 1890/1920
- wymagania odnośnie karty postaci (czy taka karta jest w ogóle potrzebna, skąd ją wziąć – MG powinien wskazać takie miejsce lub napisać co potrzebuje by kartę postaci wypełnić);
brak karty postaci - nie potrzebuje zadnych kart postaci, czy tez zdjec, pod zadnym pozorem nie wysylac mi zadnych wysokosci, szerokosci ani tym bardziej dlugosci!
- częstotliwość pisania na sesji - MG określa co jaki czas oczekuje wpisów na sesji i jaki jest jego pogląd na "spóźnialskich"
mysle ze 2x na tydz. chce wystartowac w wigilie, zbieram podania do wtorku 22.12, spoznialscy szkodza druzynie a nie mi, wiec nie ma problema
- plot
bezwstydnie nie mam zamiaru ujawniac zadnych szczegolow intrygi poza:
prywatny detektyw szuka skradzionego dziela sztuki. sesja bedzie ustawiona na prowadzenie sledztwa I MYSLENIE. przykro mi ze zawodze tych ktorzy trzymaja armaty w bagazniku albo tych ktorzy bawia sie w ghostbusters. uwazam ze te sesje mozna rozwiazac nie posiadajac nawet nozyka do jablek.
- co rozumiesz przez koniec XIX i jaka cześć USA
Przelom wiekow. Zaczynamy w Chicago, potem do pociagu i gdzie GM poniesie

w razie dodatkowych pytan - pisac
zgloszenia DRUZYN! (nie graczy) - przez PM
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 21-12-2009 o 23:39. Powód: Kolor czerwony zarezerwowany jest dla Obsługi
veross jest offline