Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2009, 10:50   #4
Token
 
Token's Avatar
 
Reputacja: 1 Token ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumny
Jako materiały w tym wypadku służą wszystkie pozycje traktujące o antyku.
Nawet podręczniki nie zawierają obszernych informacji o świecie, pozostawiając w tym wypadku dowolność MG.
To po prostu rzeczywistość podobna do naszej. Tyle tylko, że przepełniona mitycznymi istotami. Wspomniany w pierwszym poście Syzyf, a nawet Hiron, Herakles, Imhotep czy Hernán Cortés mają tu rację bytu. Więc każdy mit i każda notka historyczna okazuje się przydatna.

Moja pomoc polega na wsparciu przy tworzeniu postaci. Nie tylko od strony mechanicznej. Słowem wszystko poczynając od opisów samych bogów, mitycznych istot, po kreacje artefaktów i szerzej pojęty „ostatni szlif”. Jako, że sam stworzyłem na potrzeby Sciona multum postaci, mogę też podrzucić jakiś pomysł etc.
Zwyczajnie nie da się tego zrobić bez przemycenia przy okazji całej masy informacji przydatnej graczom. Zresztą jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek pytanie, również można się do mnie zgłaszać.

W pierwszym poście dodałem dokładną listę istot przypadających na poszczególne panteony. Każdy kto nie ma rozeznania w tych bardziej „egzotycznych” bóstwach, może więc spokojnie sam znaleźć chociażby te najogólniejsze informacje. Resztę z chęcią uzupełnię.
 
__________________
And then ...
Token jest offline