Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2009, 21:08   #7
Qzniar
 
Qzniar's Avatar
 
Reputacja: 1 Qzniar wkrótce będzie znanyQzniar wkrótce będzie znanyQzniar wkrótce będzie znanyQzniar wkrótce będzie znanyQzniar wkrótce będzie znanyQzniar wkrótce będzie znanyQzniar wkrótce będzie znanyQzniar wkrótce będzie znanyQzniar wkrótce będzie znanyQzniar wkrótce będzie znanyQzniar wkrótce będzie znany
Była godzina 7:30 kiedy Yuji obudził się w swoim małym mieszkanku. Okna były zasłonięte, w pokoju gdzie spał było duszno. Podszedł do okna. Wpuścił przez nie promienie słońca, a zaraz potem otworzył je na oścież, żeby trochę przewietrzyć pomieszczenie. Rozejrzał się. Mieszkanie było posprzątane, czyste, mimo małych rozmiarów dosyć przestrzenne. Jednym minusem było to, że nie miał go kto budzić rankami. Rodziców nie było razem z nim.
Poszedł umyć twarz, spłukując tym samym kolejną źle przespaną noc. Ciągle te same sny o jego przyjacielu, który nagle zaginął...
Wkrótce wyszedł z mieszkania, zamykając za sobą drzwi na klucz. Czas pozostały do spotkania postanowił spędzić na przechadzkach po mieście. No tak! Przecież on tego miasta nie zna. W takim razie spędzi czas na poznawaniu miasta. Po dwudziestu minutach od wyjścia z domu, znał już położenie kwiaciarni z miłą staruszką, którą spytał o położenie wzgórza Uzumaki, bar z przepysznym Ramenem, siedzibę Hokage i kilka innych miejsc.
- No, koniec tego zwiedzania - stwierdził Yuji i ruszył w stronę miejsca spotkania. Po kilkunastu minutach szybkiego marszu był u podnóża stromego wzgórza. Kilka kolejnych minut i usłyszał już podniecone głosy jego przyszłej drużyny. Przedstawiali się. Właśnie skończyła jakaś dziewczyna, mająca ogromne nadzieje na miłą współpracę z drużyną. Yuji domyślił się, że ninja z niebieskimi włosami to ich sensei.
Witam, przepraszam za spóźnienie - powiedział bez przekonania - Nazywam się Shiro Yuji, i pochodzę z tego właśnie klanu. Moja rodzina mieszka w Kiri - Wiosce Ukrytej Mgły i przyjechałem stamtąd jako wymiana między wioskami. Mój klan posługuje się technikami Hyouton, czyli Fuuton i Suiton też nie są tam problemem. Oprócz tego potrafię wykonywać pieczęci jedną ręką. Miło mi.
 
Qzniar jest offline