Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2009, 00:03   #10
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Ujmę to tak, decyduje MG, skoro odpowiada i ciągnie akcję do przodu to mówiąc szczerze i dobrze , z doświadczenia wiem, że jak MG czeka dłużej niż 1 dzień na odpowiedzi to sesja zaczyna się wlec. Chyba że miałoby się coś potoczyć nie tak, ale skoro meritum sesji posuwa się na przód... No i tak dochodzimy do takich postów jak mój ostatni, że muszę poczekać na odpowiedzi , reszta ekipy ma okazję nadgonić. Ja gratuluję MG sprawności i częstotliwości postów, to jest nadzieja, że ta sesja w ogóle się skończy. Na chyba 6 w jakie tu grałem skończyła się w pełni tylko jedna.

pozdro, czekam z niecierpliwością na posty innych graczy i gratuluję dotychczasowych postaci które poznałem ciekawe
 
Eliasz jest offline