Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2009, 01:13   #8
Kroni.PJ
 
Kroni.PJ's Avatar
 
Reputacja: 1 Kroni.PJ nie jest za bardzo znanyKroni.PJ nie jest za bardzo znany
Tesamimaru przyjrzał się całej trójcę.
- Większość jouninów pierwszy wspólny dzień poświęca na rozluźnienie atmosfery - zaczął po dłuższej chwili milczenia. - Pyta o różne aspekty życia nowych podopiecznych, chociaż wie o nich wszystko z dokumentacji. Służy to stworzeniu przyjaznej atmosfery, a także temu by genini poznali się na wzajem. Mówiąc szczerze - uważam ten system za głupi. Absolutnie nie zależy mi na przyjaźni z wami, chociaż jeśli tak owa wystąpi będzie pracowało się milej. Nie obchodzą mnie wasze stosunki wzajemne, a jak chcecie się poznać to porozmawiajcie po treningu. Jak nie znajdziecie odwagi na to, to kiepscy z was ninja - przeleciał po nich wzrokiem jeszcze raz. Tylko jeden wyglądał na przyjaźnie nastawionego. Sensei zastanowił się przez chwilę czy chłopak myśli, że czeka go sielanka, czy po prostu pozytywnie odbiera życie. Nie pozwolił sobie na uśmiech, ale ucieszył się w duchu wyobrażając sobie wyraz twarzy owego delikwenta po dzisiejszym dniu.
- Nie interesuje mnie co myślicie o mnie i o sobie nawzajem - ciągnął dalej przerwaną myśl.- Moim zadaniem jest nauczyć was pracować w grupie i słuchać przewodzącego misją - nastała chwila milczenia. Jounin patrzył na nich ze swoim opanowaniem i powagą. Jego twarz nie wyrażała żadnych emocji. - Jest jednak jedna rzecz, o którą muszę was zapytać, a potem przejdziemy do treningu, bo zaczynamy go już od dzisiaj. Pytanie, które wam zadam, jest bardzo osobiste, ale liczę na szczerą odpowiedź. Chcę wiedzieć co jest dla was najważniejsze? Za co, lub kogo, bylibyście wstanie oddać życie? - Choć młodzi nie zdawali sobie z tego sprawy tu zaczynał się ich test.
 
__________________
...I'm still alive...Once upon the time...Footsteps in the hall...
Kroni.PJ jest offline