Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2009, 18:23   #4
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Co do frakcji na razie nie ma żadnych konkretnych informacji - może skupią się na początku na przykład na Detroit i jego gangach ale ja przyznam szczerze chciałbym mieć okazje poprowadzić, np drużyne zwiadowców z Posterunku
Ja po prostu mam nadzieje że będzie tanią alternatywa dla zagranicznych bitewniaków i to w dobrym Neuroshimowym klimacie, bo póki co u mnie WH40K nie ma żadnej konkurencji :P

PS. wg. info z postapokalipsa.wordpress.com Ignacy Trzewiczek deklarował, iż starter do NS:Tactics zawierający cały gang w sam raz do rozpoczęcia gry będzie kosztował ok 120 PLN, a blistery z pojedynczymi figurkami ok 10-15 PLN.

PS 2. tutaj link do oficjalnego forum portalu - forum.portalpublishing.eu • Zobacz temat - NEUROSHIMA TACTICS - gdzie Ignacy T. zdradza, że początkowo będziemy mieć 4 frakcje w tym Hegemonie i Molocha. Czyby więc jednak powtórka z HEXa? Co jest przecież miały być gangi ?
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.

Ostatnio edytowane przez Nightcrawler : 29-12-2009 o 18:48.
Nightcrawler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem