Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2009, 09:18   #6
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Osobiście podoba mi się cały obrót sprawy. Dobór Armii na wzór Hexa, na początek wystarczy, choć później czekałbym na armię NY, Appalachów, czy jakieś gangi, no i Indiańców oczywiście.
Wolałbym tryb skirmish, w końcu to postapo, a nie nawalanka dużych armi, takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko, nawet na Froncie.

Figurki w tych cenach, no nie powiem by to była jakaś okazja, ale cena raczej przystępna mi się wydaje, choć do LotR-a w podobnych cenach można kupić, a one przypominam z Wielkiej Brytanii do nas przyjeżdżają. Jak dla mnie mogli by sprzedawać już pomalowane, nie mam talentu do malowania, choć te figurki do LotR nawet mi wychodziły, ale cóż zobaczymy co przyniesie przyszłość. Oby przyniosła jak najszybciej.


Pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem