Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2009, 10:41   #7
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Ja myśle, że Panowie z Portlu zbyt ulegli wizji WFB czy WH40K gdzie box startowy dla armii albo box promujący system to ponad 200 PLN a metalową figurkę kupisz za 30 PLN minimum.

A faktycznie sam zrobiłem całą warbandę do Mordheim z jednego pudełka Nightrunners Skavenów, który kosztował mnie 89 PLN. Tak samo do Necromundy gang można złożyć z figurek za ok 100 PLN. Więc jak na system Skirmishowy cena nie powala. Ale na razie to tylko wstępne info - zobaczymy co dalej
Ja trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością by zobaczyć efekty pracy Trzewika

refi ja wiem że początkowo 4 frakcje potem się powinno roziwjać, ale raczej chodziło mi o formę - Moloch nie pasuje mi do opcji wystawienia "gangu" jeśli to będą siły rozpoznawcze albo coś takiego to ok. Chodzi raczej o to że samo wydawnictwo sugerowało formę rozgrywki i frakcji, a tu wychodzi póki co powtórka z HEXa. Tylko tyle, nie chciałbym po prostu by się okazało nagle że zamiast nowego bitewniaka mamy HEXa figurkowego i tyle.
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem