Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2009, 10:52   #8
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
To i ja się może wypowiem, jako, że sesje swoją w dziale założyłem. Zastosowałem się do sugestii Opa z tego tematu. Moim zdaniem ułatwia to przeglądającym orientację w tematyce sesji, zresztą coś podobnego proponowałem w dziale rekrutacji w tutorialu, z dobrym skutkiem zresztą, bo większość stosuje jako tako [tagi] by oznaczać tematykę i charakterystykę sesji.

Jeśli zechcesz wprowadzić takie regulacje jako obowiązujące w dziale historycznym, to nie mam nic przeciw. Zresztą zmiana tematu sesji to 5 min, także to wielki problem nie jest, nie uważałbym tego też za jakąś ingerencję w działania MG, bo nie ingeruje to ani w tytuł właściwy czy treść sesji.

Pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem