Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2009, 14:48   #4
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
spokojnie spokojnie, i sorka za pomyłkę ze Scottem, nie wiem czemu napisałem Cameroon chyba dlatego że akcja toczy się najbliżej wydarzeń z sequela. Właśnie jak już napisałem tutaj nie chodzi o siekanie i siekanie, ale o klimat! Mamy się wczuć w ten świat. Spokojnie tutaj będzie cel, który potem może zamienić się w coś innego. No i wiecie, gracze też będą umierać, nie tylko bestie, zostanie nas coraz mniej i mniej, przybijające uczucie klęski się nasili.
Nie bój się kolego, już ja się postaram żeby nie było to schematyczne i liniowe, choć na pewno oryginalne też nie będzie, bo ciężko coś takiego zrobić w temacie o którym prawie wszystko wiadomo.
 
Tasselhof jest offline