Wątek: [DA] Pogoń
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2009, 20:23   #6
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r
 
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r's Avatar
 
Reputacja: 1 c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetny
Ech, tak się składa, że miałem sam miałem zamiar poprowadzić sesję w realiach Dragon Age ale skoro znalazł się ktoś chętny to skorzystam z możliwości zagrania. Kilka pytań do prowadzącego:

1) jak potężne postacie tworzymy (wiem, że to ma być storytelling z mechaniką w nielicznych sytuacjach ale przydałby się z Twojej strony jakiś wyznacznik, jak "mocnych" postaci oczekujesz, np. czy mogę zagrać takim bohaterem, jakiego mam w DA (rogal z wyuczonymi specjalizacjami duelist i assassin) czy też interesują Cie bohaterowie dopiero rozpoczynający swoje przygody)?

2) czy będzie możliwość gry apostatą?

3) jakie tempo sesji przewidujesz (ile postów na tydzień)?
 
__________________
That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die.
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest offline