Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2009, 16:34   #2
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee <tak, znowu taniec radości >

Bardzo dziękuję Kabaszowi i TD za to, ze zgodzili się nam mistrzować, serdecznie również gratuluję wszystkim tym, którym udało się przejść przez rekrutkę i grać tu z nami Swoją drogą, nie była tak trudna jak straszyłeś, Kabaszu

Co do kombosów- wolałbym, żeby były to kombosy tupu miksturki, jak np: mikstura mumifikacji, którą Ci wczoraj przedstawiłem, Kabaszu Ale mogą też być kombosy samych umiejętności, z tym, że byłoby to dosyć trudne. Po pierwsze, oba ludki musiałyby mieć w tej samej chwili punkty mocy, by użyć zdolności. Po drugie, w tej samej chwili musiałyby stać obok siebie. Myślę, że te ograniczenia są dość oczywiste, trzecie jest jednak najpoważniejsze. Chodzi o to, że znamy zaledwie ułamek zdolności swych postaci. Myślę, że wszyscy zostawiliśmy sobie największe fajerwerki na specjalną okazję, by zaskoczyć czymś innych graczy. Niestety, w przypadku kombosów jest to niepożądane działanie. Nie mówię od razu nie, musimy sobie jednak zdawać sprawę, że nikt poza odgrywającym daną postać nie zna wszystkich jej możliwości, więc niektóre z kombosów, najpewniej te najciekawsze, będą nam niedostępne przez większą cześć gry.

Ufff, ale się rozpisałem

EDIT: Skoro mowa o kombosach, to prosiłbym, by w razie ich wprowadzenia każda karta postaci miała ich osobną listę. Przykład: Jeśli Puryfitek (tak mu było? ) i Skrzadełko połączą jakoś swe moce, to informacja o tym powinna być w obu kartach postaci. Pozwoli to uniknąć bałaganu
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 31-12-2009 o 16:36.
Kaworu jest offline