Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2009, 18:00   #3
Howgh
 
Howgh's Avatar
 
Reputacja: 1 Howgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetny
Cytat:
Mikstura mumifikacji



Cytat:
Chodzi o to, że znamy zaledwie ułamek zdolności swych postaci.
To zależy, ponieważ jako, że np Asco jest w dobrych stosunkach z Gatti, bądź Skrzadło - mogę im udostępnić dłuższą listę 'moich zdolnosci', niż np Puryfkowi, od którego stronię.
To chyba oczywiste.


Cytat:
informacja o tym powinna być w obu kartach postaci. Pozwoli to uniknąć bałaganu
Bałaganu dla kogo? Dla MG chyba, bo on jedynie zna wszystkie umiejki - a poza nim, jedynymi osobami 'bezpośrednio zainteresowanymi' są tylko Ci dwoje, troje Solartus ktorzy kombinują. Tak więc jeżeli już, to Kabasz lub TD powinni o to prosić - jednakowoż () to miłe, że jesteś taki ofiarny i zaangażowany.


Co do tych kombosów - pisałem to w komentarzach, powtórze to tutaj - jestem przeciwny ustalaniu czegokolwiek i robieniu jakichś dziwacznych list.
Dlaczego?
Dlatego, że to BEZSENSU. Gracze nie mają pojęcia gdzie trafią, co bedą musieli robić, ile będa mieli siły i jak się bedą czuć - tak więc defakto NIC nie wiemy. Deklarowanie czegokolwiek jest więc, powtórzę, niepotrzebne. Wszystko wyjdzie w trakcie, na 'reakcję' naszych postaci bedziemy mieli srednio tydzień - to wystarczająco (bynajmniej dla mnie) czasu na (wy)myslenie.


@EDIT
Wyżej, chodzilo mi o kombosy umiejętności - co do mikstur, uważam, że to swietny pomysł. Już nawet na coś wpadłem, ale to z rasą Gatti - a, że jutro się widze z Lati (i nie tylko ) to przedyskutuję na żywo.


@EDIT2

I tak w ogóle, to życze wszystkim..


Happy New Year!

Do spiasania po Sylwestrze.
 
__________________
Nigdy nie przestanę podkreślac pewnego drobnego, instotnego faktu, którego tak nie chcą uznać Ci przesądni ludzie - mianowicie, że myśl przychodzi z własnej, nie mojej woli...

Ostatnio edytowane przez Howgh : 31-12-2009 o 18:21.
Howgh jest offline