Wątek: Dragon Age
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2009, 23:41   #8
Maciekafc
 
Maciekafc's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znany
Gra jest.. fajna. Mimo,że jakoś zawsze crpg kojarzyło mi się tylko z serią Baldursa i Icewind Dale, i do innych tytułów podchodziłem z wielkim dystansem i szybko rzucałem, tak w Dragon Age gram już ponad 35 godzin. Gry ukończyłem 50%, wojska zebrałem i mogę już iść na potyczkę z Pomiotami. Mam chyba 20 level, gram skrytobójcą, szampierzem na dwie bronie.

Gra od strony graficznej jest całkiem przyjemna. Grafika ładna, miejsca ciekawe i różnorodne. Muzyka, jako muzyka też bardzo adekwatna. Jedynie te angielskie odzywki czasami mnie odrzucają, typu 'i go'. Zawsze grałem w polskie wersje i jakoś lepiej się to prezentowało. Chociaż dialogi pomiędzy Alisterem i Morrigan i Stenem są zabawne. Duża liczba postaci do przyłączenia. I to ciekawych postaci, jak chociażby Shale. Chociaż muszę powiedzieć, że same opcje dialogowe są nikłe, rozmowy schematyczne. Opcja praworządna, neutralna i skrajnie zła... Typowe, zbyt typowe.

Jedyne, co mi się nie podoba, to mała dostępność broni, i ogólnie ekwipunku, przedmiotów. Zawsze było strasznie dużo przeróżnych typów broni, oraz już samych przedmiotów, a tutaj dosłownie konieczne minimum.

Bardzo dobrze oceniam grę i jestem nią mile zaskoczony. Chociaż po tych 30kilku godzinach lekko mnie odtrąca i po prostu nudzi. Niemniej polecam każdemu, bo warto spróbować.
 
Maciekafc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem