Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2010, 20:24   #4
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Oczywiście, że tak .

Chciałem zachować nieco tajemnicy pisząc rekrutacje do sesji - dlatego nie macie powiedziane, dokładnie co będziecie w niej robić. Chce aby stworzone przez was postacie były, normalnymi ludźmi. Nie specjalistami wysokiej rangi z nieprzeciętnej dziedziny .
Co do fantastycznej części sesji - wasze postacie będą mogły nabrać "paranormalnych" zdolności. Jak i również wiele spotkać.
Dlaczego chce aby wasze postacie przeżyły wielką tragedię - bo jakoś muszę wprowadzić je do przygody - A takich ludzi szuka Gakidou. Potrzebuję też informacji o ludziach waszej postaci bliskich.

Już tłumaczę - sesja nie polegać będzie na "emowaniu" się po kątach clubu. Będzie w niej bardzo dużo akcji (bijatyki, strzelaniny, rozmowy, pościgi) posiadającej elementy fantasy.
Jeśli chodzi o inny plan - emocji postaci. Chce aby wasza postać musiała wybierać między świadomym złem , które podaje mu ulgę, przyciąga "innością" i daje niewyjaśniane poczucie ulgi i spełnienia (wyjaśni się w sesji). A między dobrem , właśnie tymi bliskimi mu osobami, które starają się go pocieszyć w ciężkich chwilach.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline