Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2010, 23:38   #1
Roni
 
Roni's Avatar
 
Reputacja: 1 Roni ma wyłączoną reputację
[Autorski/storytelling] Tam gdzie nie ma już dróg...



Arehen
Sala tortur

-Gadaj psie. Gdzie kryją się rebelianci? Kto nimi przewodzi? Skąd mają wyposażenie?
-Pieprz siÄ™. Ode mnie nic siÄ™ nie dowiesz.
-Zadaję te same pytania, ale nie chcę słyszeć tych samych odpowiedzi. - Dotknął więźnia rozżarzonym mieczem.
-Aaaach!
-Gdzie oni sÄ…?!
-Tam gdzie ich nie znajdziesz.
-Jam jest Pan. Mnie nie wolno się przeciwstawiać! - Smagnął gorącym metalem po ciele nieszczęśnika.
-Myślisz że byle banda rozbójników może mnie pokonać? - Wyciągnął zdobiony sztylet. - Naprawdę?
Psssk! - Chlusnęła krew na surowy kamień.
-Bardziej niż silna wola, przydałby mu się długi język. Zabrać to ścierwo. - Rozkazał parze orków.
-Tak jest.

Witam. To będzie moja pierwsza sesja, w której będę MG. Więc tak. Będzie to świat fantasy. Historia toczyć się będzie w świecie Calvegen. Bohaterowie będą rebeliantami, którzy chcą pokonać tyrana - Mortaga. Świat przedstawia się następująco:



Opis mapy: (niezaznaczone koła, to wioski niemające znaczenia. Gdyby bohaterowie chcieliby się tam udać, podam im nazwę w trakcie gry.)
Kolory:
Zielony- Lasy Veleren. Ziemie elfów i zwierząt.



Żółty - Niziny Wean. Ziemie ludzi. Najbardziej żyzne.


Szary - Góry Fished. Tereny krasnoludów i goblinów.



Czerwony - Akhed. Kraina wulkanów. Miejsce pobytu orków, troli i innego
plugastwa.


1)Enteon - Ludzka stolica. Całkowicie podporządkowana Mortagowi. Słynie z doskonale prosperujących filii handlowych. Główny szlak wiedzie przez krainę wulkanów. Rzadziej uczęszczane są trasy przez las i góry.


2)Quin - Duże miasto. Całkowicie odbudowane po spaleniu przez poprzedniego władcę Kasemira. Leży nad rzeką Qeb.
3) Vearen - Warownia.
4) Kean - Strażnica.
5) Eren - Miasto. Duża ilość pobliskich pól sprawia że jest to miasto zaopatrujące.
6) Wiren - Miasto warowne. Utrzymane w wojskowym stylu, gdyż jest często atakowana przez buntowników.
7) Mahen - Warownia na granicy krasnoludzkiej.
8 ) Erenen - Małe miasto, z dużym garnizonem. Chroni przez napadami rebeliantów.
9) Xea'nen - Stolica krasnoludzka. Zbudowana we wnętrzu wygasłego wulkanu.
10) Ister - Miasto krasnoludów położone na zboczu góry. Miasto zaopatrujące w mięso oraz zboże.
11) Arehen - Siedziba Mortaga. Ogromny wygasły wulkan. Miasto - góra. Zasiada na jego tronie tyran z jego smokiem Peredanem.
12) Obóz orków. Całe kilometry kwadratowe lepianek i namiotów.
13) Obóz troli. Wielka ilość martwych zwierząt.
14) Stean - Miasto zaopatrujÄ…ce.
15) Redan - Miasto warowne. Sławne kuźnie krasnoludzkie pochodzą stamtąd.
16) Viden - Stolica elfów. Praktycznie niezauważalna. Domy są zbudowane metry nad ziemią.
17) Sekan - Miasto elfów położone nad jeziorem Ydden.
18 ) Małe elfie miasto. Tam wyrabiana jest broń elfów - łuki.


PoszukujÄ™ 4-graczy. Przedstawiam szablon karty:

1)ImiÄ™ (ew. Nazwisko i przydomek)
2)Wiek
3)Płeć
4)Rasa (dostępne elfy, gobliny, krasnoludy, ludzie, orki i trole tylko z dobrą historią)
5)Klasa (wojownik, łowca, paladyn, mag, nekromanta, złodziej, zabójca,druid)
6) Zawód (kowal, nauczyciel itp)
7)Avatar
8)Umiejętności (po 5)
9)Charakter
10)Ekwipunek
11)Atrybuty (siła, inteligencja itp. opisane, nie w punktach!)
12) Historia (im więcej tym lepiej)

Czekam do 20.01.2009. Proszę wysyłać na PM lub matrix13321@wp.pl. Pytania kierować na 2009345. Lista magii dla poszczególnych żywiołów (ogień, powietrze, woda, kamień, nekromancja) prześlę na życzenię.

Ja również będę grał. Jako dowódca grupy rebeliantów.

ImiÄ™: Estatos
Wiek:28
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek
Klasa:Wojownik
Zawód:Kowal
Avatar:
Umiejętności: wykuwanie mieczy, parowanie, walka bronią dwuręczną, przełamywanie gardy,
Charakter: Opanowany, twardy, sukinsyn, wredny, inteligentny
Eq: Miecz dwuręczny, lekka zbroja, torba skórzana, 2 eliksiry zdrowia, pochodnia, amulet ochrony (może go użyć raz na dzień, daje mu kamienną skórę), pierścień zaufania od Edara
Atrybuty: Bardzo silny i inteligentny, duża żywotność i zręczność, nikła energia magiczna
Historia: Estatos przez tyrana stracił wszystko. Żonę, dzieci, dom. Jako 21 latek dołączył do rebeliantów. Po 3 latach został porucznikiem. Jego zawziętość i inteligencja dała mu wysoką pozycję wśród buntowników. Sam przywódca powstania - Edar, ma go za przyjaciela. W wieku lat 28 dostał pod skrzydła drużynę. Mają oni podburzać ludzi, sabotować i walczyć z Morgatem.
 

Ostatnio edytowane przez Roni : 08-01-2010 o 19:42.
Roni jest offline