Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2010, 18:16   #10
MNM
 
MNM's Avatar
 
Reputacja: 1 MNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodzeMNM jest na bardzo dobrej drodze
Aasimar postanowił poznać osobiście każdego ze swoich nowych towarzyszy. Najpierw zatrzymał wzrok na Mallaiu
- Zawsze warto mieć mądrość i siły natury po swojej stronie, jestem zaszczycony mogąc współpracować - ukłonił się ze szczerym szacunkiem, aczkolwiek sam gest miał dosyć teatralny charakter. Nie wyglądał jednak w żaden sposób sztucznie, aasimar wydaje się mieć najzwyczajniej w świecie właśnie taki sposób bycia.

Następnie odezwał się do Yashtana
- Śmiercionośna broń i coś poza tym. Aby skruszyć tych którzy zagrażają wolności i bezpieczeństwu, trzeba wyjść poza manierę konwencjonalności, miło mi powitać cię w drużynie - kolejny kurtuazyjny, aczkolwiek szczery, powitalny gest został zaprezentowany szerszej publiczności.

Aasimar w końcu zwrócił się w stronę Jarena
- Kurtyna tajemnicy i błyszcząca motywacja, jesteś panie dla mnie zagadką ale stanowczo nie należę do tych, którzy nieproszeni wtrącają się do nieswoich spraw. W każdym razie, witam uprzejmie - tak, to był już trzeci z rzędu galanteryjny gest aasimara.

W końcu wskazał na siebie, kładąc sobie prawą dłoń na piersi
- Nazywam się Viljar Alexander. Moją siłą są zaklęcia i będę niezmiernie rad, jeżeli podczas naszej wędrówki, za ich sprawą zostaną ocalone czyjeś dusze
 

Ostatnio edytowane przez MNM : 02-01-2010 o 18:19.
MNM jest offline