Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2010, 15:33   #7
Vist
 
Vist's Avatar
 
Reputacja: 1 Vist ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Bronthion Zobacz post
Pytanie tylko czy przyjąłbyś zielonego, ale za to z głową i bujną wyobraźnią ?
Nie widzę większego problemu. Każdy zaczyna. Osobiście widzę plusy i dla ciebie i dla mnie. Plus dla ciebie to autentyczna niewiedza o otaczającym świecie niestety będzie ona plusem tylko wtedy gdy będzie wiarygodna. Mam tu na myśli ograniczenie przy wyborze postaci lub jakiś dobry myk.

Pierwsza opcja to prymitywna postać ucząca się życia "poza domem" nieposiadająca dużego zasobu wiedzy o otaczającym świecie ( niekoniecznie nieinteligentna - często wręcz przeciwnie najwięcej charakteru trzeba mieć żeby przełamać skostniały system w którym się tkwi i który ogranicza ) chłop na przykład.

Druga opcja naprawdę ciekawa historia uwzględniająca np. amnezję ( dużo trudniejsza w odegraniu i bardziej kłopotliwa. Bo jeśli chłop może czegoś nie wiedzieć i nie będzie z tego powodu budził jakiegoś poruszenia to na przykład złodziej nie umiejący użyć wytrycha czy co gorsze nie potrafiący rozpoznać nieżyczliwych mu osób może stanowić problem )

Plus dla mnie to brak nieporozumień z takim graczem bo tak jak pisałem troszkę inaczej podchodzę od świata i często nawet podświadomie gracz oczekuje, że coś będzie właśnie takie a nie inne, bo tak właśnie zostało opisane na tej czy innej stronie podręcznika, dodatku lub po prostu się utarło.

Tak więc jeśli chcesz grac to pokombinuj z postacią i witam na pokładzie.

EDIT:

Cytat:
Napisał c-o-n-t-r-a-c-t-o-r Zobacz post
Pytanie do prowadzącego - czy w realiach młotka, które tworzysz Burza Chaosu miała miejsce? Pytam bo historia bohatera, którego mam zamiar Ci podesłać często się do niej odwołuje.
Nie wydarzenia opisane w prologu mają miejsce 24 Jahrdrunga 2511r. Uroczym dniem był Festag

Cytat:
Napisał Vist Zobacz post
1.5 w tytule nie odnosi się do jakiś wielkich modyfikacji czy jakiejś autorskiej łatki tylko ma pomóc w określeniu czym nie jest ten świat a nie jest ani młotkiem 1 ani 2 edycji choć chyba bliżej mu do 1.
Mam nadzieję że to cię nie zniechęci. Nie widzę natomiast przeszkód żebyś wątki o których piszesz nie odniósł do innych zdarzeń związanych z chaosem. Nie możesz konkretnie umiejscowić - stwórz je ( byłbym wdzięczny za mniejszą skalę niż burza chaosu to jeszcze nie ten moment )

Proszę korzystać z możliwości edytowania postów

Pozdrawiam
Kerm


Wpadka wynikająca z braku doświadczenia nie powtórzy się
 

Ostatnio edytowane przez Vist : 08-01-2010 o 16:28. Powód: Post pod postem
Vist jest offline