Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2010, 22:00   #2
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Witam bardzo serdecznie wszystkich razem i każdego z osobna <głęboki, teatralny ukłon, w stronę Mistrza><serdeczny uścisk dłoni współtowarzyszy i przyjazne, pokrzepiające klepnięcie po plecach> Mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić odgrywając nasze postacie, nie zgadzając się ze sobą przy podejmowaniu decyzji (niech żyje prawo silniejszego! ;D ) oraz podbijając ten zawszony świat i dzieląc go na dwie równe połowy: jedna dla mnie, druga dla Was
Moje gg: 6910130 (fajne, co nie?)
A teraz zastanawiam się, czy potwierdzić chęć gry... No sam nie wiem... Hm, nie... To się chyba nie uda... <myśli, czy nie powinien wybrać sobie profesji błazna, lub przynajmniej barda niziołka> Hm... No dobra, niech Wam będzie, tylko już przestańcie mnie namawiać. Potwierdzam chęć i pełną gotowość do gry.
"A teraz MG czeka na pytania... No ok, zapytam o coś, żeby nie posmutniał zbytnio."
1. Długo będziemy w tej wiosce, Weissbrucku? Dużo będziemy podróżować, czy raczej "misje stacjonarne"?
2. Co to jest: zielone, łyse i skacze?
3. Czy można przejąć władzę nad jakąś wsią drogą rewolucji? Zbuntować mieszkańców przeciwko burmistrzowi i Straży Wiejskiej i, w ramach zrywu narodowo-wyzwoleńczego, pomaszerować z taką miniaturową armią w kierunku zgodnym z przebiegiem sesji? Nie zamierzam tego robić, tak tylko z ciekawości pytam.

Tak, wiem, przepraszam...
I pozdrawiam
Baczy
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline