Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2010, 11:45   #5
Fenris
 
Fenris's Avatar
 
Reputacja: 1 Fenris jest jak klejnot wśród skałFenris jest jak klejnot wśród skałFenris jest jak klejnot wśród skałFenris jest jak klejnot wśród skałFenris jest jak klejnot wśród skałFenris jest jak klejnot wśród skałFenris jest jak klejnot wśród skałFenris jest jak klejnot wśród skałFenris jest jak klejnot wśród skałFenris jest jak klejnot wśród skałFenris jest jak klejnot wśród skał
Ja również witam wszystkich, zarówno obecnych na pokładzie, jak i tych, którzy dopiero dołączą do naszej wesołej kompanii. Wyrażam głęboką nadzieję, że mimo wszystko współpraca będzie nam się układała jak najlepiej . Tym samym potwierdzam swoją gotowość do gry i apeluje o wyrozumiałość w stosunku do mojej osoby, jako że jest to pierwszy raz kiedy biorę udział w sesji w takiej formie.

Numer GG: 6996937, jednak nie mam do niego dostępu w pracy (jeśli jestem przy gg, najczęściej mam ustawiony status zaraz wracam).

W przypadku konieczności szybkiego kontaktu: m.kaczmarek83@gmail.com (ewentualnie google talk). Sprawdzam na bierząco.

Cóż pozostaje mi tylko życzyć wszystkim udanej zabawy.
 
Fenris jest offline