Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2006, 21:43   #7
Bergan
 
Bergan's Avatar
 
Reputacja: 1 Bergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłość
Sesja nie ma sprecyzowanego czasu to wymieszanie wszystkiego co było, jest i będzie schizówka...przykład: możesz być elfo-krasnoludem z wbudowaną w czaszkę armatą pozytronową (mało wygodne ale praktyczne), sterowaną mózgiem leniwca :P fakt, to zapomniałem podkreślić czekam na opisy

Aha! I ogłaszam nabór zamknięty! No to jutro już zacznie się rzeźnia, o ile dostanę te obiecywane opisy jakby co to dopracujcie

PS. Panowie, co jest do jasnej ciasnej z tymi kartami?! Daję Wam czas do poniedziałku wieczorem. Jak nie dojdą mi opisy to albo skończę rekrutację, albo zaczne w bardzo wąskim składem. No to jest do ch*ja niepodobne, żeby tak się gramollić z taką pierdołą!

[ Dodano: 2006-03-28, 15:05 ]
Ogłaszam, że jest jeszcze JEDNO! wolne miejsce na mojej sesji!!!!!! cały opis na górze! tylko błagam, nie mówcie, że się dołączacie, a potem nic nie mówicie itp. Czekam na KONKRETNE odpowiedzi! Pozdrawiam.
 
__________________
- Sir, jesteśmy otoczeni!
- Tak?! To wspaniale! Teraz możemy strzelać w każdym kierunku!
Bergan jest offline