Wątek: Scion?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2010, 06:33   #9
Token
 
Token's Avatar
 
Reputacja: 1 Token ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumny
Jak tak patrze na wyniki sondy, to dziwie się trochę, że póki co pojawiło się tak mało chętnych.
Ponieważ szczerze wierzę w to, że nie jest to wynikiem słabej rekrutacji (na dowód choćby sporo punktów reputacji, za które serdecznie dziękuję), tylko małego niedopatrzenia. Czy to po prostu zaplątała się pośród innych rekrut, czy też czekacie na ten przełom stycznia-lutego. To już mniej ważne, ważne, że sesję można odnaleźć tutaj ->.

Po pierwszę to chcę zaznaczyć, że nadal przyjmę z otwartymi ramionami każdego, niezależnie od doświadczenia. Choć akurat o obycie ze Scionem, wbrew mojej początkowej opinii - martwić się nie muszę.
Najbardziej dziwi mnie fakt, że nadal nie pojawił się nikt zainteresowany poznaniem tego świata. Nie wydaje mi się, żeby akurat w przypadku Sciona prędko (o ile w ogóle), pojawiła się taka okazja. Warto więc chociaż spróbować.
Przecież nikomu kartkówek ze znajomości mitologii wszystkich kontynentów robił nie będę. No, a kontakt ze mną to też raczej żadna tragedia (nie licząc problemów z prywatnymi wiadomościami), ale o tym to już prędzej mówić tym, z którym przyszło mi do tej pory cokolwiek załatwiać.

Kończąc raz jeszcze zachęcam do wzięcia udziału w rekrutacji. Chętni są, ale miejsc również nie brakuje, więc bez obaw. Po prostu bierzcie i twórzcie. Hej!
 
__________________
And then ...
Token jest offline