Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2010, 11:31   #8
darlar
Banned
 
Reputacja: 1 darlar nie jest za bardzo znany
Moim zdaniem ksiądz w drużynie fantasy byłby idealny do odgrywania postaci kapłana/druida/paladyna/łowcy czarownicy czy wampirów :P

Cytat:
Miałem okazję grać z graczami, którzy w trakcie rzucania zaklęć, zaczynali faktycznie recytować dziwne teksty, które znaleźli gdzieś w internecie.
Może to wpływ Harryego Portiera?

Cytat:
Na 90 seminarzystów 7 grywa w RPGi to na moje większy procent niż w "normalnym społeczeństwie", w tej grupie wiekowej, bo nie liczy się tych co zajmują się tylko rozrabianiem i chlaniem.
Widać lubią to grają sobie.
Coś w tym jest, więcej siedzą na stancji, więcej czytają, nie mają siły chodzić na dysko i podrywać panienek więc grają sobie w domku.

Cytat:
Wyobrażam sobie absolutnie zwyczajnie. Miałby przynieść paluszki czy chipsy, colę, albo jak sesja DP miodki czy jakieś imieniny były i tyle. Posmialibysmy się pożartowali, myślisz że sobie księża pikantnych czy politycznych kawałów nie opowiadają.
Jakby poprosił że mu to przeszkadza, czy że pić nie może też normalne. Kto wraca samochodem tez nie pije przecież.
Ksiądz nie jest muzułmaninem :P Wiara nie zabrania mu pić wódy, zabrania jedynie pić ją w nadmiarze. Czyli 5 razy w tygodniu po 3/4 na łeb.


Fajnie, że są na świecie normalni ludzie. Gdybyś napisał taki artykuł np na forum onetu, zaraz opłacani przez portal krzykacze zaczeliby prowokować ludzi i 80% odpisów wyglądałaby na zasadzie "No tak, udają świętych a grają w gry satanistyczne, molestują dzieci i jeżdżą porshe, a do tego nie pomagają biednym tak jak owsiak". Poziom zubożenia myślowego i duchowego naszego społeczeństwa jest bolesny, a najgorsze jest to, że niektóre, podające się za liberalne media wykorzystują to do prześladowania chrześcijan w 21 wieky x_X To największa porażka. I te same środowiska nieustannie podsycają nieuzasadniony strach przed Islamem. Jednym słowem, celem politycznym nr jeden naszej propagandy jest zniszczyć wszelkie religie, poza jedną która jest tabu, ale też sądze,że do czasu, aż WŁADZA wymyśli nową. Nie wierzycie? Popatrzcie sobie co ciemnota na tych portalach wypisuje. Pranie mózgów, 50% ludzkości to zombie powtarzające hasła za kimś kogo uznają za mądrzejszego bo ma krawat. Nie jestem praktykującym chrześcijaninem, ale jak to widze to nachodzi mnie ochota wyleczenia głupoty x_X Ostatnio atakowali chrześcijan po trzęsieniu ziemi na Haiti, oskarżając ich o debilizm i wiare w Boga, który zabija ludzi i napewno nie istnieje. Nie wiem jaką logiką posługuje się ateista, ale jak można mieć do kogoś pretensje o to, że wierzy w coś czego nie ma i wypominać mu za to coś co się stało?
To tak jakby powiedzieć komuś, że jego kolega przyszedł do nas pijany i zwymiotował nam na pralkę, ale jednocześnie zaznaczyć, że nie wierzymy w istnienie takiego kolegi, a skoro on uważa, że ten kolega istnieje to jest głupcem bo z pewnością zabrudzona pralka jest zjawiskiem naturalnym.
Jeśli mamy na forum psychologa to prosiłbym o opinię na ten temat
 

Ostatnio edytowane przez darlar : 14-01-2010 o 11:44.
darlar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem