Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2010, 10:36   #1
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Bractwa rycerskie

Witajcie! Tak sobie właśnie pomyślałam, że skoro ja przez fantastykę zainteresowałam się średniowieczem, to może wśród innych forumowiczów było tak samo. Otóż zastanawiam się czy ktoś z was należy do jakiegoś bractwa rycerskiego? Jeśli tak to ujawnijcie się! Może piłam z kimś na Grunwaldzie a nawet o tym nie wiem

Moje bractwo to Bractwo Rycerskie Komturii Grudziądzkiej, i mogę się pochwalić że ostatnio zostałam Marszałkiem bractwa. Zajmujemy się odtwarzaniem okresu okołogrunwaldzkiego czyli przełomu XIV oraz XVw. Obecnie bractwo liczy sobie 14 członków. Wciąż dążymy do tego by jak najwierniej odtwarzać historię, co sezon ulepszamy stroje i uzbrojenie wzorując się na sprawdzonych ikonografiach. Chcemy być "ultrasami"

Co roku odwiedzamy takie turnieje i imprezy jak:
- Inscenizacja bitwy pod Grunwaldem (dotychczas Chorągiew Pomezańska)
- Turniej Rycerski Bractw Zaprzyjaźnionych o Złotą Jaszczurkę w Chełmnie
- Oblężenie Bydgoszczy
i wiele innych.

Pochwalcie się swoim bractwem jeśli do jakiegoś należycie
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem