Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2010, 22:03   #9
Vist
 
Vist's Avatar
 
Reputacja: 1 Vist ma wyłączoną reputację
Witam.
Na wstępie przepraszam za post pod postem ale zależy mi na widocznym oddzieleniu zawartości.
Po pierwsze są wiadomości dobre Ruszamy z sesją. ( Pomimo że nie otrzymałem potwierdzenia wszystkich postaci)
Są też wiadomości złe - Z dziwnych powodów panel dodawania graczy i zarządzania nie reaguje na moje polecenia (jakiś błąd wyskakuje. Jeśli nie jest to tymczasowe zawieszenie takie jak przy pw a ktoś domyśla się co nie tak podziałałem to będę wdzięczny za informację)
Wracając do sesji kiedy już wszystko będzie działało to chciałbym abyście pierwszego posta dodali w charakterze typowej opowieści, którą serwuje się przy stoliku wśród świeżo poznanych ludzi (nieludzi). Nie chciałbym aby wybiegała ona czasowo poza ramy przekroczenia progu w sensie narracji tego co bohater robi obecnie ( opowieść o swoim życiu przy kuflu to co innego) oraz aby nie zahaczała dalej niż o poranek dnia następnego. Taki wieczorek zapoznawczy Wiem że trąci banałem ale gdybyśmy próbowali bardziej niezależnego podejścia to rozwlekło by się to na tygodnie. To chyba tyle popróbuje z tymi opcjami czekam na odzew. Pozdrawiam
 
Vist jest offline