Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2010, 17:18   #4
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Witam, pozdrawiam i uprzejmie przepraszam za nagłą i przydługą nieobecność na forum. Przebywanie w tym zapomnianym przez cywilizowanych ludzi kraju (czyt. Wielka Brytania) doprowadza mnie do szału. Na tym zad... pyziałej wiosce, gdzie obecnie pracuję internet lub zasięg w telefonie komórkowym to luksus, na który mogę sobie pozwolić tylko w określonych miejscach mieszkania. Ale w tej chwili wszystko się już ładnie unormowało, więc mogę zaczynać normalnie funkcjonować w wirtualnej rzeczywistości

Zgadzam siÄ™ z Kelly. Oto kilka danych osobowych:

Moje gg: 6298310
Mój mail: szyper_32@o2.pl

Słów kilka o mojej bohaterce:

Rowena


Wiek: 18 lat

Wygląd: Szczupła, niska dziewczyna o czarnych włosach, jasnoniebieskich błyszczących oczach i ujmującym uśmiechu. Jest młoda, często się uśmiecha.
Grzeszy inteligencją, wygląda jak aniołek z obrazka. Jest pełna werwy, dumna, uparta, miła, dzielna, drobiazgowa, dziewczyna z zasadami, honorowa, krytycznie patrząca na świat. Jednym słowem skomplikowana jak każda kobieta i nie pozbawiona wad.

P.S. Swoją drogą niezłe ciacho ten nasz Cecil, nie?
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.

Ostatnio edytowane przez Discordia : 24-01-2010 o 17:20.
Discordia jest offline