Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2010, 17:04   #6
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Halfling uśmiechnął się serdecznie widząc krztuszącego się krasnoluda. Zapewne nie palił on wcale, gdyż taki widok spotkał Tupika po raz pierwszy. Nie śmiał się jednak z krasnala, raczej okazywał swą sympatię, tym bardziej z powodu zapalenia przez osobę która wcześniej nie próbowała halflińskiego ziela. Jego bóstwo zresztą liczyło zapewnie na to, że halfling będzie przysparzał mu wyznawców... Miał nadzieję, że po buszku ogarnie krasnoluda przyjemny stan euforii i zadowolenia, jaki zwykle towarzyszył paleniu halflińskiego ziela. Szczególnie wobec tych którzy pierwszy raz wciągali w płuca narkotyczny dym.

- Ja zaś nazywam się Tupik "Grotołaz", pochodzę z małej wioski pod Middenhaim...

Myśl o twierdzy w górach przywiodła halflinga dość szybko do tematu kopalń i jaskiń.

- Macie pod twierdzą kopalnie i jaskinie? Chodziłeś tam kiedyś mości Guini? Bo wiesz to moja fascynacja, hobby, któremu się oddaje w wolnym czasie, pomiędzy dostarczaniem przesyłek. Opisałem już jedną opuszczoną krasnoludzką kopalnie, lecz mój przewodnik po kopalniach, grotach i jaskiniach jeszcze daleki do ukończenia... Nie wiesz przypadkiem co nieco na ten temat?
 
Eliasz jest offline