Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2010, 22:55   #8
Phil v. Roden
 
Reputacja: 1 Phil v. Roden ma wspaniałą przyszłośćPhil v. Roden ma wspaniałą przyszłośćPhil v. Roden ma wspaniałą przyszłośćPhil v. Roden ma wspaniałą przyszłośćPhil v. Roden ma wspaniałą przyszłośćPhil v. Roden ma wspaniałą przyszłośćPhil v. Roden ma wspaniałą przyszłośćPhil v. Roden ma wspaniałą przyszłośćPhil v. Roden ma wspaniałą przyszłośćPhil v. Roden ma wspaniałą przyszłośćPhil v. Roden ma wspaniałą przyszłość
Także tego... to ja też dzieńdobrywieczór wszystkim
Mam nadzieję, że ta sesja będzie tak przyjemna jak gorąca kąpiel w piątkowy wieczór, która pozwala zapomnieć o trudach tygodnia (dnia).

GG - 6021326, na ogół jak jestem, to widać, że jestem.
Skype - elfiik0

A co do postaci...

Rafel Sahim Al-Hamed.


Wygląd: Posiada elastyczną twarz, którą potrafi kształtować w przeróżne miny, często umyślnie przerysowane, nałogowo przygryza wargi.
Jednolite brązowe włosy, najczęściej potargane, nieuczesane i w ogólnym nieładzie kontrastują z jego intensywnie ciemnoniebieskimi oczami.Nos, może delikatnie poniżej standardowego rozmiaru. Wszystkie zęby, dobrze utrzymane, zdrowe. Przystojny, przykuwający uwagę i nie budzący podejrzeń, o gładkiej skórze. Bardzo szczupły.

Rys charakteru: Bezstroski, wesoły chłopak starający się być zabawnym, który czasami postępuje nierozważnie i popełnia czyny, które nie zawsze kończą się dla niego dobrze. Pomimo tego, że uwielbia robić innym rozmaite dowcipy jest nieposkromionym altruistą, który przedkłada dobro innych nad swoje.
Zdecydowanie bardziej zręczny niż silny, erudyta o aktorskich zdolnościach. Leń.

Tyle tytułem wstępu.
 

Ostatnio edytowane przez Phil v. Roden : 19-01-2010 o 15:34.
Phil v. Roden jest offline