Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2010, 21:15   #10
Nadiana
 
Nadiana's Avatar
 
Reputacja: 1 Nadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemuNadiana to imię znane każdemu
Ehhh, a ja opóźniona

Tak to jest jak się nie zauważa wątku na czas. Ale już spokojnie, zasubskrybowany i nie umknie.

Witam wszystkim. Moje gg 5272011

Ann Wiedźma



Ponie, co to za wiedźma! Tak ino durnie przesądne mogą gadać! Ann to nasza dziołcha, dobra jest; trochę cicha i marudna czasem, ale która z białogłów nie jest! A za to na zwierzętach jak się zna! O, tako przykładem: staremu Johnemu zeszłego lata krasula zdychała to Ann ją uleczyła! I jeszcze cielaka przyjęła! Tak samo mojej żony poród: dziecko przyszło mocne i zdrowe, a jak! Wiec na zwierzętach się zna i na ludzkich przypadłościach. Czasem tylko mleko się zważy, ale to mogą być te pokurcze skrzaty. Zawsze powtarzam swojej babie, że za mało im śmietanki zostawia, skąpiradło jedne. A co do Ann to podobno w gospodarstwie obrotna. Młode chłopy to głupie, że jej nie chcą brać. Wszak ni garbata, ni zakrzywionego nosa nie ma. Kawał kobity jak się patrzy. A tu niedługo dziewiętnasta wiosenka będzie szła i coraz trudniej o chłopa, oj tak...
 

Ostatnio edytowane przez Nadiana : 19-01-2010 o 21:26.
Nadiana jest offline