Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2010, 21:27   #2
Lynx
 
Lynx's Avatar
 
Reputacja: 1 Lynx wkrótce będzie znanyLynx wkrótce będzie znanyLynx wkrótce będzie znanyLynx wkrótce będzie znanyLynx wkrótce będzie znanyLynx wkrótce będzie znanyLynx wkrótce będzie znanyLynx wkrótce będzie znanyLynx wkrótce będzie znanyLynx wkrótce będzie znanyLynx wkrótce będzie znany
Sparhawk cierpliwie słuchał ględzenia starego maga. Miejsce w którym się znajdowali wyglądało bardzo bogato co częściowo potwierdzało plotkę mówiąca o tym ile mają dostać za tą misję. Nie interesowała go ta cała gadka o ratowaniu świata. Kiedy w końcu mag zakończył przemowę i kazał się przedstawić Sparhawk wstał lecz zanim zdążył otworzyć usta drzwi wejściowe nagle uchyliły się. Do pomieszczenia weszła przedstawiona przez Maga kobieta. Nie była może zbyt piękna ale ponieważ już do kilku tygodni nie miał żadnej partnerki poczuł przyjemne uczucie w kroku. "Oj, pochędożył bym taką, pochędożył, trza by znaleźć ino jakiś snop siana czy coś coby mięcej było" - pomyślał po czym w końcu się odezwał:
-Nazywam się Sparhawk i pochodzę z Alindoru- zaczął po czym oczy wszystkich zwróciły się ku niemu, Był Wysokim, dobrze zbudowanym człowiekiem z plemion północnego Alindoru. Odziany był w skórzane spodnie i buty, solidną skórzaną zbroję. U jego pasa zwisał wielki dwuręczny miecz -Dołączyłem do tej wyprawy dla pieniędzy co nie zamierzam przed nikim kryć oraz dla przygody gdyż nie umiałem tu znaleźć niczego ciekawszego do roboty.- Gdy mówił jego twarz wykrzywiała paskudna szeroka blizna, pamiątka z dawnych czasów-O sobie mogę powiedzieć tyle że nie znalazł się jeszcze taki który pokonał by mnie w walce na miecze. A teraz bez owijania w bawełnę powiedz nam proszę na czym ta misja ma konkretnie polegać i ile za to dostaniemy- zakończył po czym usiadł czekając na reakcje towarzyszy.
 
Lynx jest offline