Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2010, 11:52   #29
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Efcia
Chodziło mi o to, że jeżeli jeden MG będzie miał na głowie więcej niż jedną sesję, to prawie na pewno nie wrzuci dwóch rekrutacji na raz.
Ups... To tak... Nie wiem co przeczytałem / zrozumiałem wcześniej :/


Chwilę trzeba poświęcić na scenariusz, zresztą nie chciałbym wrzucać niczego "warsztatowego" przed zamknięciem ankiety, aby mieć pełny obraz (choć nie sądzę, aby się on zmienił jakoś znacząco).
Zakładam więc, że pierwsza rekrutacja warsztatowa mogłaby pojawić się 1 lutego i trwać 2 tygodnie (w zasadzie to głosujący w ankiecie powinni już nad jakimiś konceptami myśleć, czy przynajmniej być świadomymi tego, ze postać trzeba będzie uknuć...) - wiec te dwa tygodnie powinny być wystarczające.

Pytanie - czy następną rekrutację uruchamiać po zakończeniu pierwszej, czy po tygodniu? Jak ktoś będzie chciał się załapać na dwie to cóż - będzie miał tydzień na napisanie postaci, ale przynajmniej całe warsztaty się nie rozciągną niemiłosiernie w czasie. Czekanie na zakończenie rekrutacji - to w sumie dwa rekruty w miesiącu... Chociaż - to też zależy od ilości GMów. Jak wypadnie mi prowadzenie 4 sesji warsztatowych to też nie zrobię tego na raz...
 
Aschaar jest offline