Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2010, 10:19   #7
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Regeth Zobacz post
To nic, mam jeszcze jedno pytanie
Nie orientuje się jak to jest w Warhammerze RPG, ale w Battlu jest taka ciekawa rasa, a mianowicie chodzi mi o (uwaga!)Zwierzoludzi
Oni dobrze radzą sobie ze skrajnymi temperaturami, są bardzo pospolite, i nie należą już do chaosu, więc mogą go tepić
wiem, że mam głupie pomysły, ale bardzo prosiłbym o zezwolenie.
Starałem się powstrzymać przed komentarzem ale....
Przeczytałem i omal nie zemdlałem.... Ile ty masz lat? Czy ty w ogóle grałeś w Warhammera jakiegokolwiek(nawet battla) Zwierzoludzie to przecież jest chaos w czystej postaci!! "i nie należą już do chaosu"^^ <-- znaczy od kiedy? Bo rozumiem to że w Battlu na którego się powołujesz to że walczą po stronie CHAOSU i są jego TWOREM to taka zmyłka tak?
A te ich rogi,kopyta macki i inne drobiazgi to przecież kamuflaż. Bo z pewnością należą do normalnej rasy. Zastanawiam się czy ty w ogóle czytałeś posta rekrutacyjnego? Tam masz jak byk napisane że mistrz gry raczej nie dopuszcza ludzi z mutacjami. A ty chcesz zagrać istotą totalnie zmutowaną? Najpierw skaven potem zwierzoczłek a za chwile co lizardmen?

P.S Doczytałem lizardem już też chciałeś być . To teraz jak nic stary pytaj o smoka.

Proszę sobie darować złośliwości i ograniczać się do konkretów.

Pozdrawiam
Kerm
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 26-01-2010 o 11:25.
Icarius jest offline