Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2010, 14:38   #8
Regeth
 
Regeth's Avatar
 
Reputacja: 1 Regeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwuRegeth jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Icarius Zobacz post
Starałem się powstrzymać przed komentarzem ale....
Przeczytałem i omal nie zemdlałem.... Ile ty masz lat? Czy ty w ogóle grałeś w Warhammera jakiegokolwiek(nawet battla) Zwierzoludzie to przecież jest chaos w czystej postaci!! "i nie należą już do chaosu"^^ <-- znaczy od kiedy? Bo rozumiem to że w Battlu na którego się powołujesz to że walczą po stronie CHAOSU i są jego TWOREM to taka zmyłka tak?
A te ich rogi,kopyta macki i inne drobiazgi to przecież kamuflaż. Bo z pewnością należą do normalnej rasy. Zastanawiam się czy ty w ogóle czytałeś posta rekrutacyjnego? Tam masz jak byk napisane że mistrz gry raczej nie dopuszcza ludzi z mutacjami. A ty chcesz zagrać istotą totalnie zmutowaną? Najpierw skaven potem zwierzoczłek a za chwile co lizardmen?

P.S Doczytałem lizardem już też chciałeś być . To teraz jak nic stary pytaj o smoka.
Wiesz co,czy ty masz pojęcie o tym co mówisz? Jak mi nie wierzysz, to looknij tu: Border Princes &bull; Zobacz wątek - Codex 7 edycji dla besti?
Border Princes &bull; Zobacz wątek - Codex 7 edycji dla besti?
Teraz są to pierwotni myśliwi, a nie słudzy chaosu
 
Regeth jest offline